sobota, 15 kwietnia 2017

Zmartwychwstanie

zdjęcie:Pixabay
    Jezus oświadczył jej: Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto wierzy we Mnie, nawet jeśliby umarł, będzie żył. Każdy kto żyje i wierzy we mnie, nie umrze na wieki. J11,25-26

   Wszystkim, którzy tu zaglądają, błogosławionych Świąt życzę. Radości, że Pan żyje i działa, tu i teraz, że dzięki Niemu wszystko staje się nowe i każdy z nas ma miejsce przy Jego Miłości.
 Alleluja!

11 komentarzy:

 1. Zwróciłem uwagę na to przestawienie wyrazów z "żył będzie", jak zwykle się czyta na "będzie żył", niby drobiazg, a jednak wydźwięk inny... Dziękuję i pozdrawiam świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ...Tego już nie skomentuje.Kilkanaście lat pojawiam się w necie ale ...Siostra jest wyjątkowa .Zostawię tylko pod rozwagę, błogosławieństwa.Proszę przeczytać.O mnie tam już nie piszą ale może coś o siostrze....

  OdpowiedzUsuń
 3. Błogosławionych świąt :) Bardzo się cieszę, że Siostra zaczęła do mnie zaglądać. Piszę czasami o książkach religijnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i pozdrawiam. Lubię też poczytać książki niereligijne.

   Usuń
 4. Wspomniała siostra,gdzieś w swoich słowach że poczuwa się do pokolenia JPII. Jak się w tym kontekście ma prawdą? Tylko to co uważamy za słuszne mamy zostawić a bolesne odrzucić ? Pamięta siostra..."każdy ma swoje Westerplatte" Ja też wolę piękne pachnące i trzymające elokwencją ale jeśli wymarzę z pamięci bród czy przez to jego nie będzie?Przepraszam ,że daje siostrze szansę ...Nie skreślam ludzi bo mówią wg mnie niewłaściwie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po raz ostatni Ci odpisuję. Nie będę prowadziła tutaj z Tobą gry słownej, ponieważ uważam,że jesteś kimś innym niż przedstawiasz się w internecie i u mnie.

   Usuń